Mano krepšelis

Prekių krepšelis

Katalogas

„SACKit“ vyno šaldymo kibirėlio stovas, nerūdijantis plienas, juodas matinis (galima naudoti lauke, patogu su „SACKit“ vyno šaldymo kibirėliu)

109
109,00 €
Lauko stovas iš milteliniu būdu dengto nerūdijančio plieno, atitinkantis mūsų lauko gaminių seriją. Stovas sukurtas paprasto dizaino ir veikia kaip natūralus SACKit lempų, puodų, alyvos lempos ir vyno aušintuvo pratęsimas, kuriuos galima įdėti į stovą. Paprastas dizainas, milteliniu būdu dengtas nerūdijantis plienas ir geometrinės formos sukuria elegantišką vyno šaldymo kibirėlio stovą, kurį galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje.
Šis stovas yra „SACKit“ lauko serijos dalis ir yra sukurtas iš medžiagų, kurios atlaiko buvimą lauke. Su tokiu stovu, kurį taip pat galima naudoti kaip stovą gėlės vazonui ar pakraunamai lempai iš „SACKit“ serijos, būsite pasiruošę šiltą vasaros vakarę mėgautis komfortu savo terasoje.
Norint įsigyti vyno šaldymo kibirėlį, jį rasite čia: https://designplus.lt/catalog/product/view/id/4815/s/sack-it-kibirelis-vyno-buteliui-ledukams/category/2/
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 8583602
Brand Sack it
Daugiau informacijos
Brand Sack it
Medžiaga Milteliniu būdu dažytas aliuminis
Matmenys 30 x 30 x 65 cm

Parašykite savo atsiliepimą

Tik prisiregistravę vartotojai gali palikti atsiliepimus. Prašome prisijungti arba sukurti paskyrą