Mano krepšelis

Prekių krepšelis

Katalogas

Apmokėjimas už pirkinius

Apmokėjimas

Apmokėti už prekes www.designplus.lt e-parduotuvėje saugu ir paprasta. Pasirinkite vieną iš trijų siūlomų atsiskaitymo būdų:

I. Per jūsų banko el. bankininkystės sistemą
Šis mokėjimo būdas yra 100% saugus. Apmokėjimas bus atliktas vidinėje jūsų pasirinkto banko mokėjimų sistemoje. Kaip apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Pirkimo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite apmokėjimo būdą „Elektroninė bankininkystė“ ir būsite nukreipti į vieną iš jūsų naudojamų bankų: AB „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „Luminor“, AB „Citadele bankas“, AB „Medicinos bankas“, AB „Šiaulių bankas“, AB „LKU“. Sistema jus nukreips į pasirinkto banko el. bankininkystės puslapį.
  2. El. bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu, kur jau bus automatiškai suformuotas mokėjimas už pasirinktas prekes. Telieka tik patvirtinti mokėjimą.
  3. Patvirtinus mokėjimą, el. bankininkystės sistema užsidarys, ir jūs būsite sugražintas į el. parduotuvę.

 

II. Per elektroninių pinigų sistemas
Šis mokėjimo būdas yra 100% saugus. Apmokėjimas bus atliktas vidinėje jūsų pasirinktoje pinigų sistemoje, kurioje jau esate anksčiau prisiregistravęs. Kaip apmokėti naudojantis pinigų sistemomis:

  1. Pirkimo žingsnyje „Apmokėjimas“ pasirinkite apmokėjimo būdą „Elektroniniai pinigai“ ir vieną iš Jūsų naudojamų sistemų: „WebMoney“ arba „Paysera“. Sistema jus nukreips į pasirinktos pinigų sistemos puslapį.
  2. Pinigų sistemos puslapyje prisijunkite įprastu būdu, kur jau bus automatiškai suformuotas mokėjimas už pasirinktas prekes. Telieka tik patvirtinti mokėjimą.
  3. Patvirtinus mokėjimą, pinigų sistemos puslapis užsidarys, ir jūs būsite sugražintas į el. parduotuvę.

 

III. Banko pavedimu pagal išankstinę sąskaitą

  1. Norėdami gauti išankstinę sąskaitą, parašyti mums el. paštu info@designplus.lt, nurodydami kokių prekių ir jų kiekių pageidaujate (pvz. atsiųsdami nuorodas iš elektroninės parduotuvės) ir parašydami savo duomenis arba įmonės rekvizitus.
  2. Gavę šią informaciją, jums elektroniniu paštu bus išsiųsta išankstinė sąskaita faktūra, kurią apmokėti galėsite banko pavedimu.
  3. Pinigai turėtų būti pervesti į mūsų sąskaitą:

Gavėjas: UAB "Design plius"
A/S: LT717300010074205621
Bankas: Swedbank AB
SWIFT (BIC): HABALT22
Įmonės kodas:
 110868672
Mokėjimo paskirtis: įrašyti užsakymo numerį

  1. Gavę apmokėjimą, jums el. paštu išsiųsime sąskaitą-faktūrą ir prekes jūsų nurodytu adresu.

 

Jei turite klausimų dėl apmokėjimo, mielai atsakysime. Skambinkite mums +370 699 84511  arba rašykite info@designplus.lt