DESIGN+ salonas pristato įspūdingas nuolaidas ekspoziciniams baldams

Įsigykite savo svajonių sofą ar stalą su kėdėmis išskirtinių aksesuarų ir baldų salone DESIGN+. Nuo dabar prasideda akcija ekspoziciniams baldams, kuriems bus taikomos įvairios nuolaidos net iki -30%!
Pasižvalgyti po suomiškų sofų „Bellus“ asortimentą su nuolaida galima čia, o po daniškų „Skovby“ stalų ir kėdžių asortimentą - čia, bet raginame klientus, dizainerius ir architektus atvykti į saloną ir viską pamatyti gyvai bei gauti profesionalią specialistų konsultaciją. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.
Apie akcijoje dalyvaujančias baldų kompanijas:
Baldų kompanija „Bellus“ buvo įkurta 1997 metais siekiant sukurti modernius, kokybiškus ir jaukumo atmosferą namuose kuriančius baldus. Nepriekaištingas skandinaviškas dizainas ir šiaurietiškas komfortas – tai šios kompanijos moto, kuriuo vadovaujasi Heikki Toropainen ir Bror Bojie, vieni iš pirmaujančių baldų dizainerių Skandinavijoje. „Dizainas ir kokybė yra mūsų veiklos pagrindas. Mūsų paveldas yra skandinaviškas, su šiaurietišku atspalviu, kuris matomas visame mūsų dizaino portfelyje“, – teigia „Bellus“ dizaineriai.
Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. „Skovby“ įmonės istorija prasidėjo 1933 metais mažame kaime Danijoje. 90-metį švenčianti įmonė sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą, dėl kurių jų stalai lengvais rankų judesiais yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais. Jūs galite pasirinkti valgomojo stalo modelį, spalvą ir medienos tipą, o prie jo puikiai derančių kėdžių ir fotelių – gobeleną.
Norėdami akcijines sofas ir stalus apžiūrėti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32.