DESIGN+ salone – 90-metį švenčiantys „Skovby“ baldai

Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ kviečia apsilankyti tuos, kas trokšta namus atsinaujinti su stilingais „Skovby“ baldais, kurie garsėja kokybe ir technologinėmis naujovėmis.
Daniškas minimalizmas ir estetinė harmonija – tai „Skovby“ firmos išskirtiniai bruožai. 90-metį švenčianti įmonė sukūrė ir patentavo ne vieną baldų didinimo sprendimą, dėl kurių jų stalai lengvais rankų judesiais yra išskleidžiami ir gali būti derinami su kitais baldais, tokiais kaip komodos, spintelės, vitrinos ar kavos staliukai. Jūs galite pasirinkti valgomojo stalo modelį, spalvą ir medienos tipą, o prie jo puikiai derančių kėdžių ir fotelių – gobeleną.
Turimą asortimentą galima išvysti ir internete, o visą užsisakyti galimą produkciją – kataloge.

Skovby baldai

Istorija, prasidėjusi Skovby kaime

„Skovby“ įmonės istorija prasidėjo 1933 metais mažame kaime Danijoje. Tada talentingas jaunuolis baldininkas su didelėmis svajonėmis pradėjo gaminti baldus savo motinos namuose Skovby kaime. Jo vardas buvo Thorvaldas Rasmussenas ir tai buvo pradžia to, kas galiausiai taps „Skovby Møbelfabrik A/S“ fabriku.
Dirbtuvės plėtėsi, tačiau pokario metai neatnešė finansinės sėkmės. Buvo didelis žaliavų trūkumas ir ekonomikos nestabilumas. Įmonei lengvesni laikai atėjo kai prie šeimos verslo 1956 m. prisijungė vyriausias sūnus Villy Rasmussen, kuris rankų darbo verslą pavertė šiuolaikiniu pramonės verslu, tačiau buvo išlaikytas ir dėmesys meistriškumui. Nebetelpant senose patalpose, naujas pramoninis pastatas su modernia įranga buvo pastatytas dar 1963 metais.
1983 metais, švenčiant „Skovby“ 50-mečio jubiliejų, vyriausias iš Villy sūnų, Prebenas Rasmussenas, prisijungė prie įmonės valdymo. Kaip ir anksčiau jo tėvas bei senelis, jis turi baldininko išsilavinimą. Vėliau, devintajame dešimtmetyje, prie įmonės prisijungė ir jauniausias sūnus Jørgen Rasmussen. Taigi, tuo metu įmonei vadovavo Villy, Prebenas ir Jørgenas kartu. Skirtingos kartos atstovavo ir skirtingus gamybos būdus: meistriškumą, pramonę ir itin modernią gamybą su IT sektoriumi ir logistika.

Skovby baldai

Patentais grįstas kelias

2005 metais „Skovby“ dizainerių komanda pristatė naują transformuojamą pietų stalą, pavadinimu SM24. Jis galėjo būti padidintas iki trijų kartų, o išdidinimui naudojamos medžio plokštės buvo laikomos stalo viduje, po stalviršiumi. Stalas tapo didžiule sėkme, o jo dizainas buvo patentuotas. Jo pardavimai nuolat augo ir jis tapo tikra „Skovby“ įmonės vizitine kortele.
Nuo transformuojamo stalo sėkmės, „Skovby“ sukūrė ir patentavo dar ne vieną baldų didinimo sprendimą, dėl kurių jų valgomojo stalai lengvais rankų judesiais yra išskleidžiami ir suskleidžiami. 90-metį švenčianti įmonė labiausiai jais ir garsėja – unikaliais, vietą taupančiais ir reikalui esant išties didžiuliais tampančiais valgomojo stalais. Be to, prie kiekvieno stalo modelio jie yra pagaminę po kelis kėdžių modelius, todėl klientas vienoje vietoje ras ne tik stalą, bet ir prie jo derančias stilingas kėdes.
Norėdami visą šią produkciją išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.