DESIGN+ salone efektingos taurės „NUDE“ Naujiesiems

Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ kviečia apsilankyti tuos, kas ieško savo Naujųjų metų stalui stilingų taurių, stiklinių ar nori rasti universalią dovaną – taurių rinkinius. Asortimentą galima išvysti ir internete.
Norintiems išties efektingo stalo ir gausaus svečių komplimentų – siūlome progresyvios ir veržlios turkų kompanijos „NUDE“ produktus. Pastaroji kompanija garsėja labai plačiu asortimentu, išskirtine kokybe, drąsiais dizaino sprendimais ir solidžia tarptautinių apdovanojimų kolekcija. Šio gamintojo taurės suteiks stalui pakilaus šventiškumo, spinduliuos originalumu ir kerės išskirtiniu įvaizdžiu.
Trokštantiems vientiso stalo vaizdo, salone prie pasirinktų taurių bei stiklinių bus galima prisiderinti grafinus ar ąsočius vandeniui bei vynui, o tauriesiems gėrimams – išskirtinius dekanterius. Jų asortimentą išvysite čia.
Stilingam stalo užbaigimui bus pasiūlyti ir kibirėliai šampano ar vyno buteliams šaldyti, indai šaldytam ledui sudėti, vyno butelių stovai, kamščiatraukiai bei kiti gėrimams serviruoti skirti indai bei aksesuarai.
Norėdami visą šią produkciją išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.