Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ skelbia akciją: sofoms ir šviestuvams salone bei jų užsakymams iki spalio 15 d. bus taikoma -15% nuolaida!
Puiki proga Jums – pasinaudoję akcija, susikursite efektingus namus su originaliais daniškais šviestuvais „UMAGE“ ir stilingomis bei kokybiškomis suomiškomis sofomis „Bellus“. Pasižvalgyti po dalį asortimento galima ir čia, bet raginame klientus, dizainerius ir architektus atvykti į saloną ir viską pamatyti gyvai bei gauti profesionalią specialistų konsultaciją. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.
Danų šviestuvų kompanija „UMAGE“ derina estetiką, paprastumą ir funkcionalumą su meistriškumu ir aplinkosauga. Rezultatas – išskirtinis dizainas ir tvarumas. Savo kelionę kompanija pradėjo 2008 metais, o šiandien „UMAGE“ produkciją galima rasti daugiau nei 50 šalių. Jų šviestuvai įvairiausių formų – nuo minimalistinio dizaino ir sodrių spalvų metalinių ir stiklinių gaubtų su integruotu LED apšvietimu, iki originalių plastikinių gaubtų iš gausybės detalių, kurie primena kankorėžio ar lotoso formą. Pasižvalgykite po jų asortimentą, nes jis įkvepia į namų kūrimą pasižiūrėti daug kūrybiškiau!
Na o minkštų baldų kompanija „Bellus“ buvo įkurta dar 1997 metais siekiant sukurti modernius, kokybiškus ir jaukumo atmosferą namuose kuriančius baldus. Nepriekaištingas skandinaviškas dizainas ir šiaurietiškas komfortas – tai šios kompanijos moto, kuriuo vadovaujasi Heikki Toropainen ir Bror Bojie, vieni iš pirmaujančių baldų dizainerių Skandinavijoje. „Dizainas ir kokybė yra mūsų veiklos pagrindas. Mūsų paveldas yra skandinaviškas, su šiaurietišku atspalviu, kuris matomas visame mūsų dizaino portfelyje“, – teigia „Bellus“ dizaineriai. Pasirinkimas labai platus tiek modelių ir dydžių, tiek audinių ir spalvų atžvilgiu.
Norėdami visą šią produkciją išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32.