DESIGN+ salone naujienos iš italų dizaino grandų „Alessi“

Italų dizaino grandai „Alessi“ padės sukurti ypatingą šventinę nuotaiką net ir paprastą dieną! Jų prabangūs serviravimo dubenys iš kaltinio metalo, išskirtiniai kavinukai, originalūs stalo įrankiai ir žymiausių dizainerių sukurti vienetiniai aksesuarai – tai kokybės ir prabangos dvelksmas Jūsų namuose.
alessi
Dabar į išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų saloną DESIGN+ atkeliavo nauja „Alessi“ virtuvės technika iš „Plissé“ kolekcijos – sulčiaspaudė, skrudintuvas ir termosas bei nauja šios kolekcijos spalva – sodriai žalia. Priminsime, kad kolekciją anksčiau jau sudarė kelių dydžių elektriniai virduliai, didelis smulkintuvas ir rankinis smulkintuvas su įvairiais antgaliais. Taip pat jau egzistuoja ir šios produktų spalvos: universali balta, elegantiška pilka, išskirtinė juoda ir efektinga raudona.
Atrasti naujienas iš „Plissé“ kolekcijos galite ne tik elektroninėje parduotuvėje, bet ir  fiziniame DESIGN+ salone pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Jeigu internete nerasite pageidaujamo produkto, salone galima jį užsakyti iš plataus katalogo. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.

Alessi
Michele De Lucchi dizainerio sukurti „Plissé“ kolekcijos elementai primena klostuotas aukštosios mados linijas. Šie objektai pripildo dizaino mylėtojų širdis šilumos, įkvepia gėrėtis elegancija ir tampa gyvenimo džiaugsmą reprezentuojančiais ikoniniai kūriniai.
Kiekvienas šios kolekcijos objektas pasižymi dinamišku, skulptūrišku dizainu, įkvėptu mados ir architektūros pasaulių ir yra tiesiog per gražus, kad būtų paslėptas virtuvės spintelėje, todėl ši virtuvės technika paprastai su pasididžiavimu yra išdėliota ant stalviršių, kad jos estetiniu grožiu galėtų gerėtis ne tik šeimininkai, bet ir jų svečiai.
Trumpai apie šios išskirtinės kolekcijos kūrėjus – Italijos kompaniją „Alessi“: ji buvo įkurta dar 1921 metais ir tapo garsi visame Pasaulyje savo ikoniniais dizaino objektais, kurie puikuojasi netgi šiuolaikinio meno muziejuose. Kompanija švenčia 100 metų jubiliejų su šventine riboto tiražo „Vertybių kolekcija“ (angl. „Values Collection“), kurią kas kelis mėnesius papildo vis naujais gaminiais. „Alessi“ garsina tokie dizaineriai kaip Marcel Wanders, Jasper Morrison, Aldo Rossi, Michael Graves, Paolo Pagani ir kt.