DESIGN+ salone – pavasario naujienos ir spalvų tendencijos
Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ kviečia apsilankyti tuos, kas trokšta namus atsinaujinti su šviežiausių tendencijų įkvėptais indais ir interjero aksesuarais, kurie išsiskirs savo aukšta kokybe ir efektinga išvaizda.
Spalvų tendencijose – geltona ir melsva bei efektinga žalia
Kaip ir kiekvienais metais, yra stebimos tam tikros tendencijos, įtakotos populiariausių šio sezono spalvų. Nuo praeitų metų madoje karaliavusi geltona spalva neketina užleisti savo pozicijų. Šalia jos puikiai dera švelniai melsva, kurią galima pavadinti „dangiška“. Abi spalvos dažniausiai neintensyvios, labiau pastelinės, nuosaikios. Jų deriniai – puikiai dera tarpusavyje, žavi pozityvia energija.

To pavyzdžius galime rasti danų dizaino gigantės „Eva Solo“ asortimente ar šimtą metų skaičiuojančios italų kompanijos „Alessi“ produkcijoje.


Kita svarbi spalva yra žalia. Ji šį sezoną daug drąsesnė – efektinga, ryški, trykštanti gyvybe. Dizaine matome drąsių šios spalvos pasireiškimų, nepabijokite jos ir ant pietų stalo. Na o linkusiems į spalvas pasinerti „visa galva“ – progresyvios kompanijos „Serax“ spalvota indų serija, kuri dar labiau suintensyvėja pateikus ten įvairiaspalvį maistą.

Likti ištikimiems klasikai – tai irgi stilius
Dalis dizaino kompanijų į savo naujausią asortimentą naujų spalvų neįtraukė, liko ištikimos baltos ir juodos spalvos klasikai. Ir iš tiesų – šios spalvos bus madingos visada. Tokios yra tiek danų „Kähler“ , tiek „Eva Solo“ klasikinės indų kolekcijos.
Dar vienas variantas – šias spalvas drąsiai maišyti tarpusavyje. Tokius sprendimus diktuoja žymioji belgų dizainerė Ann Demeulemeester (gamintojas „Serax“). Jos indų serija – tai modernumo triumfas. Tokie indai puikuojasi prestižiniuose restoranuose ir išskirtiniuose namuose. Beje, ji viena iš nedaugelio savo induose jau naudojanti raudoną spalvą, kuri labai artima „Pantone“ spalvų institutui paskelbtai 2023 metų spalvai „Viva Magenta“.

Pavasario pranašai – vazos ir vazonai su ryškiaspalviais veidais
Bundant gamtai, atsiranda poreikis namus dekoruoti išskirtinėmis vazomis, kurios ne tik padės skleisti gėlių grožį, bet ir pačios bus tarsi namus puošiantys maži meno kūriniai: stilingos, spalvingos ir originalios. Salone rasite platų vazų asortimentą iš įvairių medžiagų – tiek iš stiklo ar krištolo, tiek iš keramikos ar porceliano.
Iš šių vazų išsiskiria originalioji „Bjørn Wiinblad“ produkcija, kurioje vazos ir vazonai su spalvingais ir išraiškingais moterų veidais. Šie darbai alsuoja romantizmo dvasia ir vilnijančiomis linijomis. Tokios vazos mielai kolekcionuojamos ir dažnai tampa originalia dovana gimtadienio ar vestuvių proga.

Norėdami visas šias išvardintas naujienas išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.