DESIGN+ salone – prabangūs „FROST“ vonios aksesuarai

Išskirtinių aksesuarų ir skandinaviškų baldų salonas DESIGN+ kviečia apsilankyti tuos, kas savo vonios kambarį trokšta atsinaujinti su prabangiais vonios aksesuarais, kurie išsiskirtų savo minimalistiniu ir išgrynintu stiliumi, aukšta kokybe ir efektinga išvaizda.

Tokie yra daniški „FROST“ vonios aksesuarai – muilo dozatoriai, tualeto šepečiai ir jų stovai, dėžutės, padėkliukai, indeliai, šiukšliadėžės, kabliukai, kabyklos, veidrodžiai ir lentynėlės. Nustebins ir gausi dangų pasiūla: milteliniu būdu dengtas plienas gali būti aukso, bronzos, sidabro, baltos ar juodos spalvos, o paviršius – tiek blizgus, tiek matinis. Įsitikinkite patys – prabangūs aksesuarai jūsų interjere atrodys nepriekaištingai, kurdami minimalistinį ir iki smulkmenų apgalvotą stiliaus pojūtį.

„FROST“ kompaniją 2002 metais įkūrė Hansas Jørgenas Frostas, o visa istorija prasidėjo nuo jo vizijos sukurti naujos kartos interjero aksesuarus, kuriuose atsispindėtų Danijos dizaino tradicijos, derančios su funkcionalumu. Kompanija tiki, kad nepriklausomi dizaineriai įkvepia ir skatina mąstyti į priekį, veda į naujas produktų sritis ir dizainą, todėl jie bendradarbiauja su garsia Danijos dizaino studija „Bønnelycke mdd“ ir Danijos dizaino duetu „Busk+Hertzog“. Turėdami jų dizaino patirtį, „FROST“ kuria išskirtinius dizaino elementus, kurie yra sukurti taip, kad tarnautų ištisos kartoms ir jų būtų mylimi.

Už pažangų dizainą „FROST“ buvo apdovanotas gausybe prestižinių tarptautinių dizaino apdovanojimų, įskaitant Red Dot Awards, IF Design Awards, Good Design apdovanojimus, Vokietijos dizaino apdovanojimus ir daugelį kitų. Tai išskirtinis pasiekimas sulaukti tokio tarptautinio pripažinimo ir tai padėjo įtvirtinti „FROST“ prekės ženklą tarptautinėje dizaino arenoje.

Norėdami visą šią produkciją išvysti gyvai, fizinį DESIGN+ saloną rasite pirmame „Domus galerijos“ aukšte Vilniuje, P. Lukšio g. 32. Kontaktai pasiteiravimui: info@designplus.lt ir +370 699 84511.