Mano krepšelis

Prekių krepšelis

Katalogas

Kay Bojesen medinė dekoracija/žaislas „Poppy“ (kolekcinis 2022 metų paukštis), riboto tiražo, raudonų atspalvių derinio

69.95
69,95 €
2022-ųjų metų paukštis įkvėptas ramybės ir buvimo dabartyje, kurį skleisdavo kūrėjas Kay Bojesen, kurdamas savo medinukų dizainą. Paukščio kūnas turi gilią bordo spalvą, kurią papildo terakotinė galva ir blizgus oranžinis snapas bei kojos. Unikalus prislopintų raudonų atspalvių derinys suteikia šiam paukščiui elegantišką bei harmoningą išvaizdą.
Danų kompanija „Kay Bojesen“, pradėta žymiojo kūrėjo ir tęsianti jo palikimo populiarinimą, 2021 metų rudenį paprašė visų savo gerbėjų padėti pradėti naują istorijos skyrių: jie sukūrė du naujus paukščius, kurių kiekvienas turėjo savitą asmenybę ir spalvų derinį, o balsuojant buvo nuspręsta, kuris iš jų turėtų būti įtrauktas į Kay Bojesen medinių paukščių kolekciją. Taigi šis paukštis „Poppy“ (iš anglų kalbos - „aguona“) laimėjo gerbėjų simpatijas ir tapo pirmuoju paukščiu iš kolekcinės kasmetinės paukščių kolekcijos. „Poppy“ paukštis gaminamas ribotu tiražu ir ant jo išgraviruota „2022“.
„Poppy“ yra šiek tiek mažesnis už klasikinį Kay Bojesen sukurtą paukštį giesmininką. Jis pagamintas iš FSC sertifikuotos buko medienos, kuri garantuoja, kad medžiai sodinami, auginami ir kertami atsakingai. Medinukas yra pagamintas ir nudažytas rankomis su dideliu tikslumu ir dėmesiu detalėms. Tokia dekoracija yra mėgstama dovana mylimam žmogui ar vestuvių proga, taip pat tai ypač išraiškingas žaislas vaikui. Dekoracijos aukštis yra 12,5 cm, paukščio galva sukiojasi.
Danijos kūrėjo Kay Bojesen medinės dekoracijos „gyvena“ praktiškai kiekvieno dano namuose, o jo talentas įkvėpti medžiui gyvybę yra žinomas visame pasaulyje nuo 1932 m. Kaip jis pats mėgdavo sakyti, jis kūrė „žaislus vaikams ir suaugusiems, kuriuose dar gyvas vaikas“. Dizaineris tarptautinę šlovę pelnė sukūręs medines beždžiones, kurios buvo eksponuojamos „Viktorijos ir Alberto“ muziejuje Londone. Dabar jo palikimas – gausi medinių žaislų šeima – yra neatsiejama Danijos kultūros ir dizaino dalis.
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 39414
Brand Kay Bojesen
Daugiau informacijos
Brand Kay Bojesen
Gamintojas Rosendahl
Dizaineris Kay Bojesen
Spalva Ruda
Medžiaga Dažyto buko mediena
Matmenys Aukštis: 12,50 cm; Plotis: 13 cm; Gylis: 6,50 cm

Parašykite savo atsiliepimą

Tik prisiregistravę vartotojai gali palikti atsiliepimus. Prašome prisijungti arba sukurti paskyrą