Mano krepšelis

Prekių krepšelis

Katalogas

VITRA siuvinėta dekoratyvinė pagalvėlė „Double Heart“, raudona su margais raštais

205
205,00 €
Šis pagalvėlės dizainas – tai dizaino ikona, žinoma nuo 1952 metų! Jos kūrėjas žymusis dizaineris Aleksandras Girardas (Alexander Girard), kuris didelio dėmesio sulaukė sukūręs legenda jau tapusio Millerio namo interjerą, kuriam jis asmeniškai atrinko kiekvieną objektą. Centrinė namo dalis buvo vadinamoji „pokalbių duobė“ – įdubusi sėdimoji zona su specialiai šiai aplinkai pagamintomis dekoratyvinėmis pagalvėmis. Siuvinėta pagalvėlė „Home Sweet Home“ (liet. „namai namučiai“) buvo vienas iš šių objektų. Ji yra maloniai tvirta ir įmantriai susiūta bei ypač stilinga.
Kartu su savo kolegomis Charlesu ir Ray'u Eamesu (Charles, Ray Eames) bei George'u Nelsonu (George Nelson), Aleksandras Girardas buvo viena iš pagrindinių Amerikos dizaino figūrų pokario laikais. Nors tekstilės dizainas buvo pagrindinis Girardo kūrybos akcentas, jis taip pat žavėjo savo grafikos darbais, baldų, parodų ir interjero dizainu. Girardas į dvidešimtojo amžiaus dizainą įnešė jausmingo žaismingumo, kurio trūko griežtoje klasikinio modernizmo estetikoje.
Garsiosios šveicarų kompanijos „VITRA“ dizainerių sukurti baldai, šviestuvai, laikrodžiai ir kitos interjero detalės jau yra tapusios modernaus dizaino simboliais. Jie visam pasauliui diktuoja interjero madas jau nuo 1950 metų. Kiekvienas „VITRA“ laikrodis su kvarciniu mechanizmu – lyg atskiras meno kūrinys! O jų žavusis juodas paukštis „Bird“ jau yra tapęs tikra stiliaus ikona.
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 20163306
Brand VITRA
Daugiau informacijos
Brand VITRA
Gamintojas Vitra
Dizaineris Alexander Girard
Spalva Raudona
Medžiaga Produkto sudėtis: vidus iš anties plunksnų, apvalkalas iš siuvinėto tvilo.
Matmenys Ilgis: 40 cm, aukštis: 30 cm.

Parašykite savo atsiliepimą

Tik prisiregistravę vartotojai gali palikti atsiliepimus. Prašome prisijungti arba sukurti paskyrą