Mano krepšelis

Prekių krepšelis

Katalogas

Kay Bojesen medinė dekoracija/žaislas „Hippo“, matiškai juodas, su kreidute rašymui ant jo

114.95
114,95 €
Kay Bojesen medinukai yra populiarūs tiek tarp vaikų, tiek tarp suaugusių, ir šis nėra išimtis. Begemotas iš pradžių buvo sukurtas 1955 m., kad „prižiūrėtų“ dizainerio pieštukus ant jo stalo, o ši atnaujinta versija išlaiko tradicijas, bet yra patobulinta: begemotas yra pagamintas iš buko, nudažyto lentos dažais, todėl ant jo galima rašyti žinutes, mažus užrašus ar piešti. Balta kreida yra pridėta prie dekoracijos. Kay Bojesen - tai klasika, kuri lydės savininką per visą jo gyvenimo kelionę.
„Hippo“ pagamintas iš FSC sertifikuotos buko medienos, kuri garantuoja, kad medžiai sodinami, auginami ir kertami atsakingai. Medinukas yra pagamintas ir nudažytas rankomis su dideliu tikslumu ir dėmesiu detalėms. Dekoracijos aukštis yra 12,5 cm, ilgis 26,5 cm, o plotis 6,5 cm.
Danijos kūrėjo Kay Bojesen medinės dekoracijos „gyvena“ praktiškai kiekvieno dano namuose, o jo talentas įkvėpti medžiui gyvybę yra žinomas visame pasaulyje nuo 1932 m. Kaip jis pats mėgdavo sakyti, jis kūrė „žaislus vaikams ir suaugusiems, kuriuose dar gyvas vaikas“. Dizaineris tarptautinę šlovę pelnė sukūręs medines beždžiones, kurios buvo eksponuojamos „Viktorijos ir Alberto“ muziejuje Londone. Dabar jo palikimas – gausi medinių žaislų šeima – yra neatsiejama Danijos kultūros ir dizaino dalis.
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 39206
Brand Kay Bojesen
Daugiau informacijos
Brand Kay Bojesen
Gamintojas Rosendahl
Dizaineris Kay Bojesen
Spalva Juoda
Medžiaga Dažyto buko mediena
Matmenys Aukštis: 12,50 cm; Plotis: 26.5 cm; Gylis: 6,50 cm

Parašykite savo atsiliepimą

Tik prisiregistravę vartotojai gali palikti atsiliepimus. Prašome prisijungti arba sukurti paskyrą