Mano krepšelis

Prekių krepšelis

Katalogas

Kay Bojesen medinė dekoracija/žaislas „Puffin“, įvairių spalvų

109.95
109,95 €
Kay Bojesen „Puffin“ buvo „išperintas“ dar 1954 metais. Šis jūrinį paukščtį pufiną atkartojantis medinukas dėl išskleistų sparnų ir patrauklios formos greitai tapo populiariu šeimos žaislu. Šis paukštis iš nuostabių medinių Kay Bojesen žaislų asortimentas yra ypatingas tiek vaikams, tiek suaugusiems ir yra puiki dovanos idėja krikštynų, gimtadienių, mokyklos baigimo, jubiliejų ir vestuvių proga. Klasika, kuri išliks visą gyvenimą – nuo populiaraus žaislo žaidimų kambaryje iki labai mėgstamos dizaino ikonos būsimuose namuose.
„Puffin“ pagamintas iš FSC sertifikuotos buko medienos, kuri garantuoja, kad medžiai sodinami, auginami ir kertami atsakingai. Medinukas yra pagamintas ir nudažytas rankomis su dideliu tikslumu ir dėmesiu detalėms. Dekoracijos aukštis yra 19,5 cm, paukščio galva sukiojasi.
Danijos kūrėjo Kay Bojesen medinės dekoracijos „gyvena“ praktiškai kiekvieno dano namuose, o jo talentas įkvėpti medžiui gyvybę yra žinomas visame pasaulyje nuo 1932 m. Kaip jis pats mėgdavo sakyti, jis kūrė „žaislus vaikams ir suaugusiems, kuriuose dar gyvas vaikas“. Dizaineris tarptautinę šlovę pelnė sukūręs medines beždžiones, kurios buvo eksponuojamos „Viktorijos ir Alberto“ muziejuje Londone. Dabar jo palikimas – gausi medinių žaislų šeima – yra neatsiejama Danijos kultūros ir dizaino dalis.
- +
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU 39420
Brand Kay Bojesen
Daugiau informacijos
Brand Kay Bojesen
Gamintojas Rosendahl
Dizaineris Kay Bojesen
Spalva Juoda
Medžiaga Dažyto buko mediena
Matmenys Aukštis: 19,50 cm; Plotis: 13,5 cm; Gylis: 12,50 cm

Parašykite savo atsiliepimą

Tik prisiregistravę vartotojai gali palikti atsiliepimus. Prašome prisijungti arba sukurti paskyrą